Youtube ve Dailymotion Sitelerinden Programsız Video İndirme

Youtube ve Dailymotion’dan video veya müzik indirme . Birçoğumuz video paylaşım sitelerinden video indirmek isteriz.Fakat indirmek için saatlerce program veya yöntemler ararız. Belki sonuç olumlu olabilir fakat bu vereceğim siteyi de yerimlerinize eklemenizde fayda var. Siteyi google arama motorunda araştırırken rastgele buldum, genelde bu tarz siteler reklam amaçlı olduğu için sonuç vermez diye düşündüm fakat yanıldığımı anladım. Kullanımı gayet basit.Youtube veya Dailymotion sitelerinden indirmek istediğimiz videonun linkini kopyalıyoruz ve sitemize girip orada gördüğümüz kutucuğa yapıştırıp catch butonuna basıyoruz.Birkaç saniye bekliyoruz ve karşımıza flv 3gp mp4 ve mp3 formatında indirme seçenekleri çıkıyor. Hangi uzantıda indirmek istiyorsak sağ tarafındaki download butonuna basarak indirme işlemini başlatıyoruz.

sitemizin adı: Catchvideo.net

Programla İndirmek için Dailymotion Video İndirici

Her ne kadar ismi Dailymotion Video Downloader olsa da bu programla Dailymotion, Youtube, MySpace, Vimeo gibi onlarca siteden video indirebilirsiniz. Program HD videoları desteklediği için pek çok yüksek çözünürlüklü içerik indirilebiliyor.

Dailymotion Video Downloader ile FLV, AVI, MPEG, WMV, MP4, MOV, 3GP, MP3 ve WAV formatlarında indirme yapabiliyorsunuz. Böylece indirdiğiniz videoları bilgisayar yanında iPod, iPhone gibi mobil platformlarda da çalıştırabilirsiniz. Çoklu indirme desteği sunan programla insireceğiniz linkleri programa girip başka işlerle ilgilenebilirsiniz.

http://www.downloadtoolz.com/files/dailymotion_d_setup.exe

2.183 defa okundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by WordPress | Designed by: credit repair | Thanks to st louis web design, essay writing and fire glass
c# örnekleri , csharp örnekleri , c# örnek , C# Örnekleri , örnekleri c# , C# ÖRNEKLERİ
BTT Sınavları

C# Uygulamaları

Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Sayfası

Müdür Yardımcılığı Çalışma Notları

C# Uygulamaları

Yazılı Soruları Php Dersleri Bilişim Teknolojileri Alanı Yazılı Soruları C# Dersleri C# Örnekleri